Bağlantıları atla

Ekon Kondansatör

Fiyat listeleri:                  

Sistematik iyileştirme odaklı etkin bir kalite yönetim sistemi ile donatılmış olan EKON, müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, karşılayarak ve çalışanlarını sürekli iyileştirme için güçlendirerek müşteri odaklıdır, iş süreçlerinde ve çalışma ortamlarında çalışan memnuniyetini artırmak, temel performans göstergelerini toplamak, analiz etmek ve iyileştirmek temel prensipler arasındadır.

Çalışanlarımız ve yöneticilerimiz şirkette en iyi sonuçları elde etmek için çok çalışıp, sınırları zorluyor, bürokrasiyi azaltıyor, fikirleri teşvik ediyor ve tabii ki gelişimi destekleyen açık bir zihniyeti güçlendiriyoruz.

EKON, tüm disiplinlerdeki güçlü üretim ekiplerine ek olarak, ISO 9001:2015, ASME “S” ve “U” sertifikalı, DIN EN ISO 3834-2 ve EN 1090-2 sertifikalara sahiptir.

EKON ayrıca alt yüklenicilerinin performansını sürekli olarak izler ve kalite standartlarının tutarlı bir şekilde karşılandığını göstermek için gerektiğinde uygun destek ve yardım sağlar.

  • ISO 9001 Baş tetkikçileri,
  • ASME yetkili inspektörü (A),
  • Tüm NDE yöntemleri için ASNT ve EN 473 nitelikli Seviye III ve Seviye II personel,
  • CSWIP 3.0 ve 3.1 nitelikli kaynak inspektörleri,
  • SAP onaylı Kalite Güvence/Kalite Kontrol Süpervizörleri,
  • Avrupa Kaynak Federasyonu (EWF) sertifikalı mühendisler,
  • Makina, İnşaat ve Elektrik Kalite Kontrol/Kalite Güvence Mühendisleri,
  • Boya inspektörleri bulunmaktadır.

Tavizsiz etik standartlarımız projelerimizin temelini oluşturmaktadır. Uygulamalarımızı grup şirketlerimiz genelinde paylaşarak, daha hızlı ve daha iyi çözümler sunarak başarıya ulaşmaya devam ediyoruz. Sizde bu ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yer alan fiyat kataloglarından gerekli incelemeyi sağlayarak, ister iletişim kanallarımızı kullanarak isterseniz de online alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.