Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

1999 senesinde etkinliğine başlayan Beta jeneratör başta onarım ve servis hizmeti sunmak için kurulmuş bir firmadır. Rıfat Özdemir tarafından kurulan marka yoğun talep üzerine 2000 senesinde 2. el alım satıma; 2001 senesindeyse kendi üretimine başlamıştır. 2002 yılında kiralık jeneratör birimini devreye sokan isim faaliyetlerini hızlı ve kaliteli hizmet ilkesi çerçevesinde devam ettiriyor. Bünyesinde:

  • Jeneratör bakımı,
  • Jeneratör tamiri,
  • Jeneratör danışmanlığı hizmeti veren firma marka ve model ayırt etmeksizin tüm jeneratörlerin yerinde tamirini sağlıyor.

%100 müşteri memnuniyeti kazanmayı başaran Beta jeneratör, tüm hizmetlerini garanti kapsamında gerçekleştiriyor. Böylece müşterilerin memnuniyetini önceleyerek gereken hizmeti en iyi biçimde vermeyi hedefliyor. Tam bakım hizmetiyle adından söz ettirmeyi başaran isim 2. el jeneratör alımını ve satımını da sürdürüyor. Profesyonel ekibiyle işini ciddiyetle yapan firma eksiksiz ve mükemmel bir hizmet sunmaya gayret gösteriyor.

Beta jeneratör fiyat listesinde verilen hizmetlerin fiyat değerleri gösterilmektedir. Buradan fiyat değerlerini inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak için iletişim kanallarımızı kullanabilir, online internet sitemizden de siparişinizi verebilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.