Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

1989 yılında etkinliğine başlayan Multitek, gücünü yerli imalattan ve yerli Ar-Ge’den alıyor. Firmanın bünyesinde faaliyet gösteren mühendisler yüksek katma değerli ürünler geliştiriyor. İstanbul Sancaktepe’de bulunan imalat tesislerinde üretime devam eden firma, yerli imalatın önemini savunuyor. Türkiye’yi dünya pazarında yüksek katma değerli ürünlerle simgeleyen Multitek kaliteden ödün vermemeyi ilke ediniyor.

Multitek Ar-Ge merkezinde bütün ürünlerin gerek yazılımı gerekse donanım geliştirme aşamaları titizlikle takip ediliyor. Kullanıcıların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen firma yeni nesil teknolojiler üzerinde çalışmayı sürdürüyor. En iyi müşteri hizmetini sunmayı hedefleyen isim müşterilerden aldığı geri bildirimleri dikkate almaya ve gerekeni yapmaya devam ediyor.

Bütün Türkiye’de geniş iş ortağı ağıyla hem yerleşik satış hem de teknik servis ekip üyeleri müşterilerine gereken özeni göstermeyi sürdürüyor. Doğa dostu imalat tesislerine sahip olan Multitek devamlı olarak kalite süreci geliştirmek üzere çalışıyor. Üst düzey ürün imal eden firma memnuniyeti de yüksek tutmayı hedefliyor.

Multitek fiyat listesinde ürün fiyatları yer almaktadır. Gereksinim duyduğunuz ürünlerin fiyat değerlerini karşılaştırabilir, sipariş vermek üzere iletişim kanallarımıza başvurabilirsiniz. Bunun yanı sıra online alışveriş sitemizden zahmetsiz bir şekilde alışveriş yapmanız da mümkündür.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.