Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

Kurulduğu günden bu yana enerji sektöründeki faaliyetlerini büyütmeyi ve geliştirmeyi amaç edinmiş, yurt içi ve yurt dışı pazarlar için birçok tanınmış ürünü başarıyla üretmiş, ihtiyaçlarını karşılamak için modern bir fabrikaya taşınmıştır.

Çetinkaya firması üretim alanında; plastik panolar, metal panolar, polyester panolar, delikli kablo kanalları, buatlar, aydınlatma armatürleri, ofis çözümleri, sigorta kutuları, regülatörler, trafolar ve iklimlendirme ürünleri mevcuttur.

Çetinkaya Pano, global trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Ar-Ge yatırımlarını artırmakta, sektör gelişimine katkıda bulunmakta, iş süreçlerini sürekli iyileştirmek için adımlar atmakta, ihtiyaçları öngörmekte ve beklentileri karşılamaktadır.

Çetinkaya Pano’nun kalite standartlarına göre üretilen kalite süreci, malzeme dönüşüm aşamasından müşteri ile buluşma aşamasına kadar devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana her alanda kendini geliştirerek Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri haline gelmiştir.

  • GOST-R
  • A Serisi Modüler Tip Dikili Pano Simsik Test Belgeleri
  • ISO
  • UL
  • TSE gibi pek çok güvenilirliği kanıtlanmış sertifikaya sahiptir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini geliştirmeye devam ediyoruz. Siz de bu ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Üstelik fiyat listesi yer aldığından kolayca karşılaştırma yapıp güvenli alışveriş deneyimi tecrübe edebilirsiniz. İsterseniz bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşarak isterseniz de online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.