Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

Elektrik ve tesisat malzemeleri imalatında adını başarıyla duyuran Metop, sahip olduğu üstün deneyim ve birikimiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen, alanında en iyisi olmak için çaba gösteren Metop imalatını gerçekleştirdiği kaliteli ürün çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Güvenilir, temiz, istikrarlı ve azimli bir şekilde çalışmalarını yürüten isim günden güne büyümeye devam ediyor.

45 senelik deneyime ve birikime sahip olan isim yerli sermaye ve yerli teknik kullanımıyla göz dolduruyor. Sektöründe lider firmalar arasında kendine yer bulan Metop uzun ömürlü, dayanıklı ve işlevsel ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Söz konusu markanın bünyesinde:

  • Enversör,
  • Pako,
  • Şalter,
  • Kutup değiştirici ürünlerinin imalatı titizlikle sağlanıyor.

Metop elektrik fiyat listesinde hem toptan hem de perakende elektrik malzemelerinin fiyatlarının yer aldığını görebilirsiniz. Gereksinim duyduğunuz tüm ürünlerin fiyat değerlerini listeye göz atarak kolayca karşılaştırabilirsiniz. Ürün teminatında bulunmak üzere iletişim kanallarımıza başvurabilir, aynı zamanda internet sitemiz üzerinden de zahmetsiz ve hızlı bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.