Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

İbrahim Vacit Mavili tarafından 1987 senesinde kurulan şirket yangın ve gaz algılama sistemleri imalatı gerçekleştirmek maksadıyla kurulmuştur. Türkiye sınırları içinde 2 adet üretim tesisine sahip olan isim bunun yanı sıra 7 bölge müdürlüğüne sahip oluşuyla ön plana çıkıyor. 35 yıllık bilgi ve birikimiyle adından söz ettirmeyi başaran Mavili, ürettiği ürünleri 70 ayrı ülkede satışa sunuyor.

Yerli üretim gerçekleştiren isim Avrupa standartlarına uygun olarak imalatına devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle Mavili, alanında son derece donanımlı ve uzman mühendisleri, teknisyenleri, üretim elemanları ve teknikerleriyle hizmet vermeyi sürdürüyor. Güven üretimi sağlayan marka çevreye, insana ve etik değerlere saygılı oluşuyla takdir kazanıyor.

Hem verimli hem de etkili bir biçimde global ölçekte teknoloji ürünleri üretimi sağlayan Mavili, kalitenin ve gelişimin devamlılığını hedefliyor. Sonuç odaklı çalışan marka beraber çalıştığı şirketlere değer katma konusunda başarı kaydetmeyi sürdürüyor. Günün Pazar gerçeklerini algılayarak bu çerçevede doğru karar alabilen isim, ileri teknoloji şirketi olmayı amaçlarının arasında bulunduruyor.

Mavili fiyat listesinde hem toptan hem de perakende ürünlerin değerleri gösterilmektedir. Gereksinim duyduğunuz tüm ürünlerin fiyatlarını kıyaslayabilir, sipariş vermek üzere iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Online alışveriş sitemiz üzerinden kolay bir şekilde alışveriş yapabilmeniz de mümkün.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.