Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

Hasçelik aranım şirketi hem yerli hem de yabancı imalatçılar için çözüm ortağı olmak amacıyla hizmet veriyor. 1968 senesinde kurulan şirket 1982 yılında Hasçelik adını alıyor. Konya ve İstanbul’da bulunan imalat tesislerinde:

  • Sıcak haddelenmiş vasıflı çelik,
  • Soğuk işlem gören vasıflı parlak çelik,
  • İthal dikişsiz boru malzemeleri dağıtımı ve satışı gerçekleştiriliyor.

Toplamda 7 ilimizde 9 adet depoya sahip olan Hasçelik, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında kendine yer buluyor. Bünyesinde:

  • HASMİL markası adı altında yerli ve %100 çatlak kontrollü yuvarlak, kare, altı köşe, lama kesitli karbon çeliği,
  • Alaşım çeliği üretimi sağlanıyor. Bunun yanı sıra:
  • HASOTOMAT markası altında otomat çeliği imalatı ve ithalatı,
  • HASBORU markasıyla ise dikişsiz çelik çekme boru imalatı gerçekleştiriliyor.

Barındırdığı güvenilir, yenilikçi, müşteri odaklı, dürüst, rekabetçilik değerlerini koruma nitelikleriyle Hasçelik bu değerleri korumaya devam ediyor. Bu sayede alanında öncü olmayı sürdürüyor. Parlak özel çelik üretim merkezi ve özel çelik haddehanesiyle Hasçelik müşterilerine en kaliteli çelik hizmetini sunmayı hedefliyor.

Hasçelik ürün fiyat listesinde hem toptan hem de perakende elektrik malzemeleri fiyatları yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin değer karşılaştırmasını yapabilir, sipariş vermek üzere iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.