Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

Enerji kabloları denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan HES Kablo, sektörün öncü markalarından biridir. Bakır haberleşme kablosu, enerji kablosu, fiber optik kablo, emaye bobin teli, zayıf akım kabloları, solar kablo gibi ürünlerle elektik sektörünün en önemli ihtiyaçlarını karşılayan HES Kablo, aynı zamanda iletken sektörüne sunduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerine topluyor.

Yaklaşık 50 yıllık bilgi ve birikimiyle hizmet veren marka, müşterilerine sunduğu kaliteli ürünleriyle global anlamda bilinen ve saygı duyulan bir marka haline gelmeyi başarmıştır. HES Kablo ürünlerinin her biri, uluslararası gözetim firmaları tarafından periyodik olarak gerçekleştirilen denetimler neticesinde verilen TSE, ISO, VDE, SII, BASEC, UKRSEPRO, GOST, ETL ve KEMA gibi kalite belgelerine sahiptir. Tüm bu belgeler, HES Kablo ürünlerinin güvenilirliğini gözler önüne seren bir faktördür.

Toptan elektrik malzemeleri ve perakende elektrik malzemelerinin HES fiyat listesi sitemizde verilmiştir. İhtiyacınız olan herhangi bir ürünün fiyatlarıyla alakalı karşılaştırmalar yapabilir, dilediğiniz ürünü sipariş etmek için iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca online alışveriş sitemiz üzerinden de kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.