Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

Günsan elektrik, 1982 senesinde elektrik aksesuarları ve anahtar priz imalatı sağlayarak faaliyetlerine başlamıştır. 1995 yılında bugün de üretimin devam ettiği endüstriyel tesisine geçen Günsan üretim faaliyetlerine kazanmış olduğu bilgi ve birikimiyle devam ediyor. Kendisine danışan müşterilerin yaşamlarını çok daha konforlu ve kaliteli kılmayı hedefleyen isim yenilikçi ürün geliştirerek en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Tüm gereksinimlere uygun olan, yenilikçi ve kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturan Günsan gerek çalışanları gerekse müşterileriyle kurduğu güçlü iletişim sayesinde güven kazanmayı başarıyor. Mütevaziliği, samimiyeti, istikrarı ve gelenekselliğiyle söz konusu marka müşteri memnuniyeti odaklı imalat gerçekleştiriyor. Çevreye ve insana saygılı bir çalışma anlayışı güden firma yılların deneyimiyle etkinliğini koruyor.

Müşterilerin talep etmiş oldukları ürünleri en kısa süre içinde adrese teslim eden Günsan birden fazla ödeme seçeneği sunarak müşterilerin beğenisini ve takdirini kazanmayı başarıyor. Günsan fiyat listesinde hem perakende hem de toptan malzeme fiyatları bulunuyor. Gereksinim duyduğunuz ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir, sipariş vermek üzere bizimle iletişim kanallarımızdan kontak kurabilirsiniz.

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.