Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

1980 yılında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde kurulan Güçbir, 500m2’lik kapalı sahada ilk üretim merkezini açmıştır. Zaman içerisinde büyüyen ve gelişen firma düzenli olarak ihracat gerçekleştiren öncü isimler arasında yer almayı başarmıştır. 90 ayrı ülkeye satış gerçekleştiren marka müşterilerin jeneratör gereksinimlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılamaya devam ediyor.

Bilinçli, müşteri memnuniyeti odaklı, insana ve doğaya saygılı imalat gerçekleştiren Güçbir jeneratör, Türkiye’nin pek çok bölgesinde 7 gün 24 saat teknik servis imkânı sağlıyor. İhracat satışı en yüksek olan jeneratör markaları arasında kendine yer bulan isim CE, ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemi, OHSAS 18001: 2007, EN ISO 14001: 2004, Avrupa Standardı Uygunluk CE Sertifikası, TSE kalite belgesi’ne sahip oluşuyla güven kazanıyor. Bünyesinde:

  • Dizel jeneratör,
  • Portatif jeneratör,
  • İkinci el jeneratör,
  • Işıklı jeneratör,
  • Römorklu jeneratör,
  • Marın jeneratör gibi jeneratör modelleri üreten firma günden güne büyümeyi sürdürüyor.

Güçbir jeneratör fiyat listesinde ürün fiyatları belirtilmiştir. Gereksinim dıyduğunuz jeneratör çeşitlerinin fiyat değerlerini kolay bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Ürün teminatı için iletişim kanallarımızı kullanabilir, internet sitemizden de sipariş verebilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.