Bağlantıları atla

Borsan Kablo

Fiyat listeleri:                  

Zayıf akım ve özel tasarım kablo sektöründe öncü isimlerden biri olan Borsan Kablo, son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka olarak dikkat çekiyor. Faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana gerek yurt içinde gerekse yurt dışında büyük başarılara imza atan Borsan Kablo, sahip olduğu büyük bir bilgi birikimiyle üretim yapmaya devam ediyor.

Borsan Kablo elektrik malzemelerinin tümü, TSEK, TSE, CPR, UL, VDE, CE, RoHS, EAC ve REACH ulusal ve uluslararası belgelere sahiptir. Bununla beraber UL dahilinde 97 farklı AWM Style kalite sertifikasına da sahip olan bu ürünler, Türkiye’nin en geniş UL onayına sahip ürünler olarak dikkat çekiyor.

Borsan Kablo markasına ait olan ürünlerden kısaca bahsetmemiz gerekirse;

  • Bakır güç ve tesisat kabloları
  • Alüminyum güç ve tesisat kabloları
  • Zayıf akım ve özel kablolar
  • Filmaşin ve tellerdir.

Borsan kablo fiyat listesinde toptan ve perakende elektrik malzemeleri fiyatları gösterilmiştir. İhtiyacınız olan herhangi bir elektrik kablosu ya da ürünlerinin fiyatlarını kıyaslayabilir, sipariş verebilmek için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş sitemiz üzerinden de kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.