Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

2010 senesinde kurulan Grup Arge Enerji ve Kontrol Sistemleri milli ve yerli imalatın bilinciyle faaliyetlerini yürütüyor. Geliştirdiği ürünlerle ülkenin ekonomisine olumlu katkılar sunan Grup Arge teknolojinin üretilmesi ve geliştirmesi konusunda etkinliğini devam ettirmeyi amaçlıyor. Şeffaf ve güvenilir çalışma anlayışı benimseyen isim hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye odaklanıyor.

Grup Arge bünyesinde:

  • Kompanzasyon,
  • Enerji izleme ve yönetimi,
  • Enerji ölçümü ve kontrolü hizmeti veriyor.

Enerji sahasında elde edilen ar-ge ve saha birikimleri sonucunda reaktif enerji sorunlarına kesin çözüm üreten Grup Arge, kullanıcı dostu ve yenilikçi ürünleriyle başarı yakalıyor. Sınırlı enerji kaynaklarının hızlı ve kontrol dışı tüketimi enerji verimliliğinin gerekliliğini gösteriyor. Bundan sonraki nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakabilmek için enerji israfını önlemek gerekiyor. Grup Arge çalışmalarını israf önleme hususunda yoğunlaştırarak gerekeni yapıyor.

Bünyesinde çalışan uzman personelleri, tamamlanan pek çok projesi ve 13 yıllık tecrübesiyle Grup Arge sektörün öncüleri arasında yer almaya hak kazanıyor. İşletmelerin enerji verimliliğinin artması için Grup Arge hizmetlerini sürdürüyor.

Grup Arge hizmetleri fiyat listesinde hizmet fiyat değerleri yer almaktadır. İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir ürünün fiyat değerlerini mukayese edebilir, teminat sağlamak için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra online alışveriş sitemizden zahmetsiz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.