Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

1980 yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren Şafak elektrik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün geliştirme ilkelerini benimsemeye devam ediyor. Türk pazarında öncü üretici konumuna ulaşmayı başaran Şafak elektrik, her geçen gün gelişmeyi sürdürüyor. Bünyesinde:

  • Sıkmalı tip kablo pabuçları,
  • Kablo pabucu sıkma penseleri,
  • Mekanik kablo kesme makasları,
  • Hidrolik kesme makasları,
  • Kablo işaretleme sistemleri,
  • Hidrolik pabuç sıkma penseleri gibi onlarca farklı ürün imalatı gerçekleştiriyor.

2000 senesinden bu yana ihracat hususunda hızlı adımlarla büyümeye devam eden Şafak elektrik, pek çok ülkeye ürün satışı sağlıyor. 2005 senesinde markanın uluslararası kalite standartlarında gerçekleştirdiği üretim ve hizmet CE ve ISO sertifikalarıyla belgelendirilmiş durumdadır. Müşterilere yalnızca kaliteli hizmet ve ürün sunması markanın şaşmaz hedefleri arasında bulunuyor.

Dürüst, güvenilir, samimi ve memnuniyet odaklı marka, ürünlerinde de hizmetlerinde de işlevselliğe önem vermeyi ihmal etmiyor. Çalışanlarına değer veren Şafak elektrik, bünyesinde hizmet veren kişilerin motivasyonlarını yükselterek gereken eğitimleri almalarını sağlıyor. Şafak elektrik Doğu Avrupa ülkeleri, Türk cumhuriyetleri, Amerika Birleşik Devletleri gibi farklı bölgelere ürün satışı gerçekleştiriyor.

Şafak elektrik fiyat listesinde hem toptan hem de perakende elektrik malzemeleri fiyat değerleri yer almaktadır. Gereksinim duyduğunuz ürünlerin fiyat değerlerini mukayese edebilir, sipariş vermek üzere iletişim kanallarımızdan faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet sitemiz üzerinden de gereken ürünlerin teminatını zahmetsiz bir biçimde sağlayabilmeniz mümkündür.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.