Bağlantıları atla

Ulusoy Elektrik

Fiyat listeleri:                  

Türkiye’nin dinamik gücünü dünya sahnesine taşıyan ve kendi alanında sektör lideri olarak öne çıkan Ulusoy Elektrik, 1985 yılında yüksek gerilim için çeşitli elektrik malzemeleri üretmek üzere bir mühendislik firması olarak entegre bir üretim platformu olarak kurulmuştur. Elektrik şebekesi ve endüstriyel donanıma sahiptir.

Orta gerilim dağıtım şebekeleri ve endüstriyel tesisler için ideal çözümler sunan firma, Türkiye elektromekanik sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.

Ulusal ve uluslararası platformlarımızın başarısı, geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz, yatırımlarımız ve sağlam hizmet anlayışımızla bugün birçok başarılı proje arasında yer alıyoruz.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına göre üretilen Ulusoy Elektrik, ürünlerinin periyodik ve tip testleri ve sertifikaları ile kalitesini belgelemektedir. 70’in üzerinde ülkeye ihraç edilen Ulusoy Elektrik ürünleri, IEC standartları, TSE ve ISO belgelerine sahiptir.

  • HMH Serisi Metal Mahfazalı Modüler Hücre,
  • UMC Serisi Metal Clad Hücre,
  • URING Serisi SF6 Komple Gaz Yalıtımlı Modüler Hücre,
  • Kompakt Beton Trafo Merkezi,
  • Yağlı/Kuru Tip Dağıtım Transformatörü gibi pek çok çeşitte ürün modelleri mevcuttur.

Web sitemizde mevcut ürünlerin fiyat listesine ulaşabilirsiniz. En pratik ve güvenilir alışveriş deneyiminiz için web sitemizden online olarak, talep ve ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.