Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

1998 yılından bu yana sektörde verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Ünal Aydınlatma, oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle ön plana çıkan bir markadır. Türkiye’deki sayılı büyük üretici firmalar arasında yer alan marka, bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmaları ve sağladığı üretimiyle müşteri memnuniyeti sağlamaya devam ediyor.

Uluslararası sertifikalara sahip olan Ünal Aydınlatma, söz konusu kalite standartları çerçevesinde binlerce farklı modelde ürün üretimi gerçekleştirmiştir. Üstelik bu ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlarında müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli ürün en uygun fiyatlarla sunma amacı güden Ünal Aydınlatma, bu amacını yerine getirebilmek adına dünya çapındaki gelişmeleri takip ederek çalışmalarına devam etmektedir. 

Şirket bünyesinde üretimi gerçekleştirilen ürünlerden bazılarını örneklendirmemiz gerekirse;

  • Spot ışıkları
  • Aplik
  • Lambader
  • Avize çeşitleri bu ürünlerden bazılarıdır.

Galip Elektrik Mühendislik olarak firmamız bünyesinde Ünal markasına ait pek çok farklı ürünü en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Fiyat listemize web sitemiz üzerinden erişim sağlayabilir, yine sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturarak ürünlerin kısa sürede adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.