Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

Tongün, Sami Tongün tarafından 1967 senesinde İstanbul’da kurulan aile şirketidir. Bugün bünyesinde 3 farklı şirketten oluşan isim yaklaşık yarım asırdır kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi sürdürüyor. Gebze’de yer alan 30.000 m2’lik bir sahada entegre tesisine sahip olan marka imalatını sağladığı ürünleri hem Türkiye’de hem de dünya çapında müşterilerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Tongün ana ürün grupları arasında:

  • SCM ve BMC hammadde imalatıyla satışı,
  • Otomotiv parçaları,
  • ABS ve kompozit hammaddeden IP 67 ve IP 65 koruma sınıfı elektrik, enerji, telekomünikasyon, marina, saha dağıtım panoları, su, izolatör, çok amaçlı buat,
  • Savunma sanayine ilişkin ürünler,
  • Ara hız kesici plakalar,
  •  Modern Kent Altyapı grubu altında D 400, C 250 sınıfı kompozit rögar kapakları, yağmur ızgaraları ve kanal kapama kapakları, banklar ve sınır elemanları yer alıyor.

Talaşlı üretim ve bilgisayar destekli kalıp-tasarım alanlarında tecrübe sahibi olan Tongün, Ar-Ge laboratuvarının da çalışmalarıyla mühendislik projelerine çözüm sunuyor. Ayrıca gerek ulusal gerekse uluslararası standartlardaki üretimini UL, TSE, GOST-R, ISO 9001-2008, ISO 14001 belgeleriyle tescilletmiştir.

Tongün ürün fiyat listesinde toptan ve perakende ürünlerin fiyat değerleri yer almaktadır. Gereksinim duyduğunuz ürünlerin fiyatlarını kıyaslayabilir, sipariş vermek için iletişim kanallarımızdan faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte çevrimiçi alışveriş sitemiz üzerinden kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.