Bağlantıları atla

Fiyat listeleri:                  

1967 Yılında Bülent Özyazgan tarafından İstanbul Rami semtinde küçük bir atölye olarak kurulan Ayas Aspiratör bugün, 50 yıldan fazla tecrübesi, 350 farklı ürün çeşidi, Türkiye genelinde bayilikleri, uluslararası satış ağı ve üretimin %40’ı ihracatı ile HVAC sektörünün önde gelen şirketlerinden birisidir.

Adana’da çıraklığını tornacı, tesfiyeci ve kaynakçı üç ustanın yanında geçiren Bülent Özyazgan 1958 yılında İstanbul’a gelerek çeşitli atölyelerde ve fabrikalarda çalışmış ve ustalığını geliştirmiştir. Edindiği ustalık ile girişimcilik becerisini birleştirerek katma değerli ürünler üretmek için 1967 yılında kendi şirketini kurmuştur. Sanayi şirketlerinin üretiminde kullandıkları radyal ve aksiyel pervaneleri üreterek başladığı serüven havalandırma sektöründe ki yerli üretim eksikliğini görmesi üzerine nihai ürünler üreterek devam etmiş ve gelişmiştir;

Ayas Aspiratör, sektörde ki diğer firmalara da ışık tutan Türkiye de ilk üretimleri, makine ve kalıp yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı ve küresel rekabet hedefi ile Türk sanayisinin güçlü firmaları arasındadır.

Uluslararası fuar katılımları ve ziyaretler sayesinde Ayas Aspiratör markası küresel ölçekte tanınmaya ve piyasanın önemli oyunculardan birisi olmaya başlamıştır.

Fiyat listeleri:

Whatsapp Haber Bültenimize Katıl

+90 543 903 30 88

Telefon numarasını rehberinize "Galip Mühendislik" olarak kaydedin. aşağıdaki formu doldurun, kampanya ve iskontolarımızdan ilk sizin haberiniz olsun.